טיסות    טיפ טיסה    משרדי נסיעות    צור קשר    רישום חינמי

טיסות לחו"ל, משרדי נסיעות, טיולים, נופשים, חופשות.

משרדי נסיעות, בחירת משרד נסיעות.

שמירה על קשר עם משרד הנסיעות במהלך הנופש.

תמיד חשוב לשמור על קשר עם סוכן הנסיעות, אולם עבור טיסות קצרות של סוף שבוע או כמה ימים בודדים סביר להניח שלא תצטרכו לשמור על קשר מיוחד עם סוכנות הנסיעות, אלא אם כן תצוץ איזו בעיה עם ההזמנה בבית מלון או שירות אחר שהזמנתם. לעומת זאת בטיסות לטווח ארוך חשוב לשמור על קשר טוב עם הסוכן נסיעות, במיוחד מי שמתכנן לעשות טיול עצמאי ארוך או טיול "טוס וסע", משפחות שיוצאות לנופש משפחתי, טיול קבוצתי, טיולים מאורגנים, וכדומה.

הרבה פעמים תמצאו את עצמכם מחפשים טיסות פנים במהלך הטיול, או שתרצו לקבל מידע על אטרקציה שתשמעו עליה תוך כדי הנופש בחו"ל וכדומה, שמירה על קשר עם סוכנות נסיעות תעזור לכם לשמור על ראש שקט יותר בנופש תוך ידיעה שיש מי שיכול להזמין עבורכם את הכרטיס למעבורת או מישהו שייבדוק לכם אם יש טיסה פנויה כי בא לכם לקפוץ לכמה ימים לאיזה אי בודד ששמעתם עליו. יחד עם זאת אל תשכחו שמשרדי נסיעות גובים בדרך כלל עמלות משלהם על שירותים נוספים אותם תרצו להזמין, כך שההזמנה דרכם יכולה לחסוך כאב ראש וזמן בטיול, אבל תעלה לכם בכסף. לכן רצוי לבדוק קודם כל אם זה משהו שאתם תוכלו לעשות בקלות או משהו שכדאי לסוכן להתעסק איתו ולשלם עליו את העמלה.

זמינות של סוכנות נסיעות

שימו לב לאפשרויות העומדות בפניכם לשם יצירת קשר עם המשרד.

1. זמינות באימייל     2. זמינות בטלפון     3. זמינות בסקייפ או כל צ'ט אונליין מוכר וזמין בחו"ל.

אם יש לסוכנות סניף במדינה אליה אתם טסים זהו יתרון משמעותי אולם חשוב לשים לב אם זה באמת סניף של אותו משרד או שיתוף פעולה בין שתי חברות נסיעות שונות. לעיתים חברת נסיעות תציג את עצמה כבעלת סניפים ברחבי הגלובוס כאשר בפועל מדובר על שיתוף פעולה שהם עושים עם חברת נסיעות נוספת, ואז לא ממש מובטח לכם שירות טוב יותר או יחס בסוכנות בחו"ל.

סוכן\משרד נסיעות קבוע- כדאי לא כדאי?

אם אתה לקוח קבוע של משרד נסיעות מסוים ויש לך סוכן נסיעות שמכיר אותך ונותן לך שירות כדרך קבע תקבל שירות יותר טוב ואולי אף הסוכן יתאמץ להשיג לך דילים טובים לחו"ל, טיסות זולות יותר וכדומה.

החיסרון בעבודה מול משרד נסיעות קבוע הוא שבדרך כלל סוכנות מתמחה ביעדים מסוימים או חבילות נופש קבועות (טיולים מאורגנים שהם מוציאים, יעדים שהם התרכזו בהם וכדומה). גם אם חברת נסיעות גדולה מתמחה בהרבה יעדים ונופשים שונים לחו"ל, ייתכן כי הסוכן נסיעות שאיתו אתם רגילים לעבוד עובד יותר על תיירות בנישה מסויימת.

לתחילת הדף

רצוי לוודא שפניתם אל סוכנות נסיעות המתמחה ביעד אליו אתם טסים וסוג הנופש אותו אתם לוקחים. אם עד עכשיו טסתם לנסיעות עסקים לטווח קצר ופתאום אתם רוצים נופש בקאריביים או טיול מאורגן לחו"ל, יכול להיות שהסוכן נסיעות הקבוע שלכם לא יידע להשיג לכם טיסה זולה , או דיל משתלם.

תמיד טוב לשאול חברים

לא משנה איזה סוג של טיסה לחו"ל אתם צריכים, נופש זוגי, טיול מאורגן, נופש משפחתי, טיול עצמאי או כל נופש אחר, תמיד תמצאו מישהו שאתם מכירים שכבר טס או נפש ביעד בו אתם מתעניינים. תבררו בין חברים מי כבר היה שם ותוכלו לשאול אם הם היו מרוצים ממשרד הנסיעות, אם הסוכן היה שירותי ואדיב והשיג דילים טובים. כך תוכלו להשוות גם מחירים ושירות עם משרדי נסיעות נוספים אליהם תפנו.

חשוב רק לקחת בחשבון כי לא כולנו חושבים אותו דבר ולכל אחד יהיה משהו אחר לומר, לכן תהיו יותר ספציפיים בשאלות שלכם לגבי משרד הנסיעות, "למה אהבת את השירות?" איך אתה יודע שזה הדיל הכי טוב?" "מה לא אהבת בשירות?". לעיתים תגלו שמה שנראה כדאי לחברים, ממש לא מעניין אתכם ולעיתים תקבלו המלצות שיהוו תמצית מדוייקת למה שחיפשתם.

יכול להיות שלחבר אחד לא איכפת אם הסוכן נסיעות השיג לו את הטיסה היא הכי זולה או הנופש הכי כדאי אבל כן חשוב לו שרמת השירות והאדיבות תהיה גבוהה, חשוב לו משרד נסיעות ישקיע ביחס האישי. חבר אחר יגיד לכם שהוא קיבל שירות טוב כי סוכן הנסיעות היה יעיל יותר, התאמץ למצוא את הנופש הכי זול, מצא אותו מהר ותיקתק במהרה את ההזמנה, שליחת כרטיסי הטיסה וכדומה.

לעיתים משרד נסיעות יספר לכם על תוספות לנופש שלא חשבתם עליהם ולא ביקשתם, חלק מהחברים יחליטו שהסוכן סתם ניספה לדחוף להם תוספות ולהרוויח יותר כסף,חלק

לתחילת הדף

חברות בהתאחדות משרדי נסיעות

ישנו גוף שנקרא "התאחדות סוכני הנסיעות", זוהי עמותה שנוסדה לשם איחוד משרדי נסיעות וחברות תיירות תחת גוף אחד אשר כולל תקני שירות לצרכן והכשרת כוח אדם בתחום התיירות. באגודה רשומים בין 500 ל700 משרדי נסיעות שמהווים בערך שליש מכלל משרדי הנסיעות בארץ.

קניית נופש דרך משרדי נסיעות הרשומים בעמותה כביכול אמורה לתת לכם יותר שקט ובטחון, ככה אתם בטוחים שלא קניתם נופש מ"חאפר", יחד עם זאת, זה לא מבטיח לכם שלא תהיה בעיה עם ההזמנה, שהסוכן נסיעות יהיה אדיב יותר או שירותי יותר וכמובן שלא מבטיח לכם את המחיר הטוב ביותר. ישנם הרבה משרדי נסיעות שבחרו לא להרשם בהתאחדות כי לא מצאו תועלת בערך המוסף של ההתאחדות וסתם לא רוצים לשלם להם דמי חברות.

למידע נוסף באתר התאחדות סוכני הנסיעות.

כיצד תבטיחו את הרכישה

ככל שמשרד נסיעות יותר גדול ומחזיק יותר סוכנים, סביר להניח שהוא לא יפשוט רגל מחר ותמצאו את עצמכם בלי כלום. (מצד שני יכול להיות שתקבלו יחס ושירות פחות טובים מכיוון שתהיו לקוח אחד מתוך עשרת אלפים אחרים, לעומת משרד קטן שייתן לכם יחס אישי יותר)

אחרי שכבר מצאתם מספר דילים, תנסו לברר באתרי אינטרנט או פורומים מה אנשים חושבים על המשרד, מהן החוות דעת על סוכנות שהציעה לכם עיסקה מסויימת, אולי תמצאו חוות דעת של אנשים שרכשו חבילה דומה מאותה סוכנות נסיעות.

! חשוב לקחת בערבון מוגבל את החוות דעת באינטרנט מכמה סיבות:

  • חוות דעת טובות ייתכן ונכתבו ע"י אותם משרדי נסיעות עליהם אתם שואלים.
  • חוות דעת שליליות יכולות להיכתב ע"י משרדי נסיעות מתחרים אשר בוחלים בשיטות לא נאותות לקידום העסק שלהם ופגיעה בסוכנויות אחרות.
  • כפי שכבר הוסבר מוקדם יותר, חוויה טובה או רעה של אדם אחד היא סובייקטיבית וכל אחד יכול לראות את הדברים בצורה שונה, גם אם תיתקלו באינטרנט בכל מיני תביעות שהוגשו נגד חברות נסיעות, קחו בחשבון שלא כולן מוצדקות או בכלל היו תלויות במשרד הנסיעות הנתבע.
  • אגב, כמעט כל סוכנות נסיעות זו או אחרת, בשלב כלשהו נתבעת ע"י נופש לא מרוצה, כך שאין טעם לראות בעניין זה מדד כלשהו, בעיקר בהתחשב שמדובר בעם המיוחד שלנו שאוהב לתבוע על כל דבר, לא סתם יש עו"ד אחד על כל 180 איש במדינה

לתחילת הדף
Fly2.co.il © | טיסות לחו"ל, משרדי נסיעות, כרטיסי טיסה, נופשים, חופשות לחו"ל.