משרדי נסיעות    טיסות    אתרי נסיעות מומלצים    צור קשר    סוכן נסיעות? מדריך טיולים? קבל 30 לקוחות מתנה   

טיסות לחו"ל, משרדי נסיעות, טיולים, נופשים, חופשות.

רוסיה

רוסיה- טיול לרוסיה

רוסיה לא רק המדינה הגדולה ביותר בעולם, היא גם אחת מהמדינות באירופה בעלת התרבות העשירה ביותר בעת החדשה. יצירה, מדע, אומנות וספורט בשילוב של חתירה למצוינות יצרו ברוסיה מוקדים ואטרקציות אינספור למטיילים. רוסיה מושכת תיירים בעיקר לשתי ערים מרכזיות, מוסקבה וסנט פטסבורג. הערים הגדולות והמרכזיות שופעות לא רק מרכזי תרבות קלאסיים אלא גם מועדונים ומקומות בילוי רבים למטיילים צעירים.

המודרניזציה שעברה רוסיה מאז נפילת הקומוניזם ופירוק ברית המועצות הפכה את רוסיה למוקד בעל אטרקציות מערביות כמו מועדונים ופאבים גדולים, מסעדות ובתי קפה (או תה), השילוב של אלו יחד עם מאפייני תרבות עתיקה של העם הרוסי הופכות את הטיול לרוסיה לאחד המהנים והמעניינים שבין מדינות אירופה.

בעשורים האחרונים עלו ארצה מאות אלפי יהודים מרוסיה ומדינות חבר העמים, מה שיצר חשיפה וחיבור בין העם הישראלי לתרבות הרוסית ומדינת רוסיה, לכן אלו המתכננים טיול לרוסיה לא ייתקלו בקשיים במציאת טיסות לרוסיה, טיולים מאורגנים ומידע רב על המדינה.

התרבות ברוסיה.

רוסיה עשירה במבנים מרהיבים ביופיים, החל מכנסיות מפוארות, מוזיאונים, מבני תרבות, ארמונות עשירים. האומנות ברוסיה מתבטאת כמעט בכל אופן אפשרי, אם במבנים מפוסלים ובעלי קישוטים זוהרים ועשירים, היכלי אופרה, מופעים והצגות, ועד המוזיאונים המכילים היסטוריה של עמים שלמים.


לתחילת הדף


Fly2.co.il © | טיסות לחו"ל, משרדי נסיעות, כרטיסי טיסה, נופשים, חופשות לחו"ל.